« Katalog stron / Ogłoszenia / nieruchomości

  :: Dodaj stronę  


» ASM Nieruchomości Rzeszów :: Rzeszów Sprzedaż Nieruchomości: Lokale, D

ASM Nieruchomości Rzeszów :: Rzeszów Sprzedaż Nieruchomości: Lokale, D Biuro nieruchomości ASM Rzeszów, Agencja nieruchomości. Oferta biura to sprzedaż i wynajem nieruchomości w Rzeszowie i okolicach. W ofercie: mieszkania, lokale, działki, powierzchnie handlowe, biura, domy.
PageRank: 2 - wieciej: ASM Nieruchomości Rzeszów :: Rzeszów Sprzedaż Nieruchomości: Lokale, D
http://www.asm.nieruchomosci.pl/ | link nie działa/spam?


» Nieruchomości Alodia Kraków

Nieruchomości Alodia Kraków Biuro Nieruchomości Alodia prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarządzania i administracji nieruchomościami oraz projektowania wnętrz. Oferujemy również obsługę prawną i pośrednictwo finansowe.rnDo standardowego zakresu naszych usług należy:rnrn * Wykonanie czynności związanych z rejestracją Wspólnoty Mieszkaniowejrn * Pośredniczenie w rozliczeniach między właścicielami oraz dostawcami energii, wody, itp.(również dostawcami usług) oraz podmiotami uprawnionymi do pobierania podatków i innych opłat publiczno-prawnychrn * Otwarcie rachunku bankowego dla Wspólnoty i dokonywanie rozliczeń poprzez rachunek bankowyrn * Prowadzenie księgowości i przygotowanie rocznych sprawozdań finansowychrn * Realizacja uchwał Wspólnoty Mieszkaniowejrn * Zawarcie umowy ubezpieczenia nieruchomości
PageRank: 2 - wieciej: Nieruchomości Alodia Kraków
http://www.alodia.krakow.pl/ | link nie działa/spam?


» Agencja Nieruchomości PROLOKUM

Agencja Nieruchomości PROLOKUM Agencji Nieruchomości PROLOKUM. Jesteśmy firmą świadczącą specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi (sprzedaż, kupno, najem, wynajem). Podstawą naszej działalności jest licencja zawodowa pośrednika nieruchomości (licencja nr 2480), działalność na śląskim rynku nieruchomości rozpoczęliśmy w 1999 roku, a więc nasza wiedza i fachowość poparte są doświadczeniem, które zdobywaliśmy na rynku w tych latach. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Nasza siedziba mieści się w monitorowanym i chronionym biurowcu Ruch S.A przy ulicy Dąbrówki 13 w Katowicach. Lokalizacja Agencji ze względu na sąsiedztwo Drogowej Trasy Średnicowej (DTŚ) oraz ulicy Gliwickiej umożliwia dogodny dojazd. Dysponujemy obsługą notarialną na miejscu - bliskie sąsiedztwo czterech Kancelarii Notarialnych. Współpracujemy z deweloperami, instytucjami finansowymi, bankami, funduszami inwestycyjnymi i wieloma licencjonowanymi Agencjami Nieruchomości w Polsc
PageRank: 2 - wieciej: Agencja Nieruchomości PROLOKUM
http://www.prolokum.pl/ | link nie działa/spam?


» Mieszkania Trójmiasto

Mieszkania Trójmiasto Osiedle Jezioro Jasień zostało zaprojektowane z myślą o osobach oczekujących najwyższej jakości. I to zarówno jeżeli chodzi o wykonanie samych budynków, jak i kompozycję ich otoczenia. Twórcą tego wyjątkowego osiedla jest firma CityLand. To specjaliści od najwyższej jakości budownictwa mieszkaniowego, którzy realizują projekty w największych polskich metropoliach ? Warszawie, Krakowie, Trójmieście oraz Katowicach. Na osiedlu znajduje się 120 mieszkań. Mieszkania na parterze dysponują indywidualnymi wyjściami do ogrodu, natomiast mieszkania na piętrze to dwupoziomowe penthousy z przestronnymi tarasami.
PageRank: 2 - wieciej: Mieszkania Trójmiasto
http://www.jeziorojasien.pl/ | link nie działa/spam?


» Nieruchomości Wrocław

Nieruchomości Wrocław Tysiące ofert nieruchomości we Wrocławiu na sprzedaż i pod wynajem! Większość ogłoszeń z rynku wtórnego, ale warto przejrzeć także propozycje deweloperów. Wśród oferowanych nieruchomości można znaleźć zarówno mieszkania, domy, działki czy biura, jak i rzadziej spotykane obiekty, jak pawilony czy kioski. Użytkownicy chwalą sobie również funkcjonalność serwisu, łatwość z jaką znajdują interesujące ogłoszenia oraz możność obejrzenia fotek lokali.
PageRank: 2 - wieciej: Nieruchomości Wrocław
http://nieruchomosci-wroclaw.biz/ | link nie działa/spam?


» Mieszkania do wynajęcia Warszawa

Mieszkania do wynajęcia Warszawa Jeśli chcesz wystawić mieszkanie do wynajęcia na terenie Warszawy, to zapraszamy do naszego serwisu. Nasze zalety to wysokie miejsca w wyszukiwarkach, renoma, a przede wszystkim łatwość, z jaką szukający trafią na Twoją ofertę. U nas użytkownicy od razu określają przedział cenowy, powierzchnię mieszkania czy lokalizację. Dzięki temu na Twoje ogłoszenie trafią niemal wyłącznie potencjalni kupcy. Zapraszamy!
PageRank: 2 - wieciej: Mieszkania do wynajęcia Warszawa
http://warszawa-nieruchomosci.eu/ | link nie działa/spam?


» Nieruchomości

Nieruchomości Nieruchomości Mazowieckie - portal z ogłoszeniami nieruchomości. Największa baza ofert kupna, sprzedaży, wynajmu w województwie Mazowieckim. Polskie Giełdy Nieruchomości.
PageRank: 1 - wieciej: Nieruchomości
http://www.nieruchomosci-mazowieckie.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Nieruchomości

Nieruchomości Nieruchomości Warszawa - portal z ogłoszeniami nieruchomości. Największa baza ofert kupna, sprzedaży, wynajmu w Warszawie. Polskie Giełdy Nieruchomości.
PageRank: 1 - wieciej: Nieruchomości
http://www.nieruchomosci-warszawa.com/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed